Vidurvasaris bibliotekoje.

08/07/2017 11:00

Vidurvasaris bibliotekoje.

Šilutės F. Bajoraičio VB Pašyšių filialas liepos mėnesį tęsė renginių vaikams ciklą ,, Atverk duris vasarai“. Į kūrybinius- literatūrinius užsiėmimus bibliotekoje kiekvieną ketvirtadienį rinkosi atostogaujantys vaikai. Liepos mėnesį vyko keturi užsiėmai visiems norintiems turiningai praleisti savo vasaros laisvalaikį.Mėnesio pradžioje aktyviai ruošėmės Pašyšių kaimo šventei . Jos metu kartu su neformalaus ugdymo būrelio narėmis gaminome priemones vaikų užimtumui šventės metu. Liepos 8 d. kvietėme savo jėgas išbandyti piešiant ant maistinės plėvelės,  savo piešiniais puošėme parko medžius, o mažųjų šventės dalyvių veidukus puošėme drugeliais ir kitais pasakų personažais. Norinčius aktyviai praleisti laisvalaikį kvietėme į balionų smiginio čempionatą, ,,spalvotojo labirinto“ varžybos, taiklios rankos konkursas. Būrelio nariai ne tik aktyviai įsijungė į kaimo šventės organizavimą , bet prisidėjo ir prie gyvenvietės viešųjų erdvių puošimo. Tradiciškai kasmet jaunieji bibliotekos lankytojai gamina lauko instaliacijas, kuriomis puošia  savo gimtąjį kaimą ir džiugina vasaros palvomis dvelkiančiais darbais. Bibliotekoje vaikai mokėsi konstruoti iš modelino. Užsiėmimo metu bibliotekininkė papasakojo apie modelino savybes , darbo su juo techniką. Visi vaikų darbeliai eksponuojami Šilutės F. Bajoraičio VB Grabupių filiale. ,, Jūros periodo parkas bibliotekoje duris atvėrė liepos 20 d. Jo metu mažieji bibliotekos lankytojai žiūrėjo animacinį filmą ,,Gerasis dinozauras“ Susipažino su tuo periodu žemėje gyvenusiais dinozaurais, patys gamino dinozaurų dekoracijas. O paskutinį mėnesio ketvirtadienį vaikai gaudė vėją. Užsiėmimo ,, Sugauk vėją“ metu  vaikai skaitė sakmes apie vėją , kūrė mįsles ir pasakas, gamino vėjo gaudykles. Savo veiklas vaikams bibliotekininkė organizuos ir rugpjūčio mėnesį, tad visi , kuriems namuose stinga minčių kviečiu ateiti į biblioteką ir aktyviai praleisti laiką kartu kuriant , skaitant, žaidžiant.

Danutė Adomavičienė