Šiluma ir jaukumas mūsų rankomis

06/12/2014 10:00

Šiluma ir jaukumas mūsų rankomis

Adventas – ramaus laukimo metas, bet tai nereiškia, kad žmonės turi nuobodžiauti. Tai pasiruošimo Kalėdoms metas, kai namai pakvimpa imbiero sausainiais ir mandarinais, visur sklando kalėdinė dvasia, puošiama eglutė, gaminamos dovanos artimiesiems.

Kurti kalėdines puošmenas gruodžio 6 d. mokėsi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filialo lankytojai, kur vyko edukacinis užsiėmimas ,,Šiluma ir jaukumas savo rankomis".

Užsiėmimo metu bibliotekininkė supažindino su advento vainiko kilme, vainiko ir žvakių simbolika, mokė jį pinti ir papuošti. Baigę darbus užsiėmimo dalyviai prie arbatos puodelio dalijosi kalėdinėmis namų puošimo ir dovanėlių ruošimo idėjomis, aptarė geriausius kalėdinių patiekalų receptus. Visi į namus išsinešė dalelytę kalėdinės nuotaikos.

Pašyšių bibliotekininkė D. Adomavičienė