SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ 2014 m. vasario 10-15 d.

10/02/2014 16:00

Mieli bibliotekos lankytojai,

Užsukite į biblioteką ir  sužinokite kaip apsaugoti savo privačią erdvę nuo internetinių „šiukšlių“ .

Vasario 11d. Kompiuterinių žaidimų popietė vaikams "Atrakink saugaus interneto pilies duris".

Vasario 12d. Spektaklio- pasakos "Katinėlis ir gaidelis" stebėjimas ir aptarimas 2-4 klasių mokiniams.

Vasario12-14d. Netradicinės pamokos vyresnių klasių mokiniams ,,Kurkime saugų internetą“.

Vasario 13d. Dokumentinio filmo "Tinklas" stebėjimas ir aptarimas.

Bibliotekoje bus dalijamos skrajutės ir lankstinukai "Saugus internetas - saugus gyvenimas viešoje erdvėje".

Ši savaitė yra skirta atkreipti visuomenės dėmesį į saugų elgesį internete, siekiant apsaugoti vaikus nuo neteisėto ir žalingo turinio, bei skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis internetu technologijomis ir  mobiliaisiais įrenginiais.

Bibliotekininkė

Skelbimo tekstas spausdinti: Saugi_savaite.pdf