Saugaus interneto savaitės renginys

12/02/2016 09:00

Saugaus interneto savaitės renginys

Šilutės F. Bajoraičio VB Pašyšių filialas Pašyšių pagrindinės mokyklos mokinius (1 - 10 klasių) pakvietė dalyvauti piešinių konkurse „Aš saugus internete“. Šiuo konkursu siekiama, kad ne tik vyresniųjų klasių mokiniai, bet ir mažieji atkreiptų didesnį dėmesį į internete tykančius pavojus ir netinkama turinį bei pasiūlytų savo idėjas, kaip kurti saugesnį internetą. Nuo vasario 1 d. iki vasario 10d. Visos konkursui pateiktos nuotraukos buvo publikuojamos bibliotekos socialinio tinklo Facebook puslapyje, albume ,,Mes už saugų internetą“. Nuo vasario 9d. iki vasario 12 d. visi bibliotekos draugai ir lankytojai balsavo ir rinko labiausiai patikusį piešinį. Vasario 12 d. 15 val. bibliotekoje įvyko baigiamasis renginys skirtas saugaus interneto savaitei paminėti, kurio metu buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai. daugiausia balsų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Pašyšių pagr. mokyklos 10 klasės mokinė Ema Neimantaitė, antąją vieta dalijosi 10 ir 7 klasės mokinės Karolina Kunšteinaitė ir Orinta Kunšteinaitė. Trečiąją vietą laimėjo 10 klasės mokinė Rasa Puospekaitė. Kiti dalyviai buvo apdovanoti saldžiais paguodos prizais. Konkurso nugalėtojų darbais bus iliustruojami proginiai bibliotekos knygų skirtukai. Renginio metu vyko diskusija ,,Socialinio tinklo Facebook metų pokyčiai“. Visiems renginio dalyviams buvo išdalinti „Vaikų linijos“ sukurtas ir išleistas lankstinukas jaunimui -„Elektroninės patyčios. Jeigu susiduri su patyčiomis – ką daryti?“