Pažintis su KITOKIA knyga

22/01/2014 20:06

Sausio 22 d. Šilutės VB bibliotekos Pašyšių filiale vykdant projektą „Elektroninių paslaugų vadybininkai – kompetentingi bibliotekininkai" 5-10 klasių mokiniams pristatytos  „Amazon Kindle" elektroninės skaityklės. Šis elektroninis prietaisas, kuris yra skirtas skaityti skaitmenines elektronines knygas ir periodinius leidinius dar kartą patvirtina neribotas technikos galimybes. Paskaitos metu bibliotekininkė supažindino su elektroninių skaitiklių atsiradimo istorija, privalumais, galimybėmis ir trūkumais. Stebint demonstruojamas skaidres mokiniai susipažino su „Amazon Kindle" skaityklės valdymo programomis. Susidomėję patys išbandė jos teikiamas galimybes. Bibliotekininkė pateikė naudingų nuorodų internete, kuriose galima plačiau paskaityti apie elektroninių skaityklių naudojimą, mokslo naujoves.

Pamąstymui: Kaip smagu būtų, kad kiekvienas mokinys galėtų turėti tokią skaityklę, kurioje tilptų visi vadovėliai ir knygos , kurias reikia perskaityti mokslo metų bėgyje. Jug skaitykės galimybės didelės- telpa apie 1400 knygų. Kaip palengvėtų mokinių kuprinės.

Pašyšių filialo bibliotekininkė Danutė Adomavičienė