Pavasario linksmybės Pašyšių kaimo bibliotekoje

23/04/2014 13:00

Pavasario linksmybės Pašyšių kaimo bibliotekoje

Saulėtą balandžio 23 –ąją  Pašyšių kaimo bendruomenės nariai pasinėrė į „pavasario linksmybes“- kaimo bibliotekoje vyko renginys, skirtas K.Donelaičiui atminti. Renginį organizavo bibliotekininkė D. , Adomavičienė.

Ir mokiniai, ir mokytojai ir kaimo bendruomenės nariai – visi turėjo galimybę paskaityti K.Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas, įsijausti į Lietuvą prieš tris šimtus metų, šiek tiek pažinti to meto gyventojų filosofiją, išgirsti mūsų iškiliojo K.Donelaičio pamokymus, kurie aktualūs ir šiandieniniam žmogui.

Renginio metu bibliotekos lankytojams buvo pristatyta ir Pašyšių pagrindinės mokyklos vyresniųjų mokinių dailės darbų paroda pagal K. Donelaičio „Metus“- „pavasario linksmybės“ (mokytoja J. Alsytė)

Mokytoja J.Pėžienė