Pabūti ,, Advento tyloj“

13/12/2013 13:30

Advento metą, Kristaus gimimo laukimą, kai saulė vos tepakyla ir tamsa užvaldo dienas, apšvieskime degdami žvakeles ir įžiebdami papuoštų eglučių lemputes. Šviesią nuotaiką kurkite kvapniais imbieriniais meduoliais, bent mažomis dovanėlėmis, nuoširdžiais pasveikinimais.

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės Šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, gruodžio 19 d.13. 30 val. Pašyšių bibliotekoje rinkosi pagyvenę Pašyšių gyventojai. Pabūti ,,Advento tyloje“ juos pakvietė Šilutės VB Pašyšių ų bibliotekos filialas.

Skambant kanklių muzikai bibliotekininkė pasveikino visus susirinkusius. Pašyšių pagrindinės mokyklos mokiniai priminė Advento papročius ir tradicijas. Visi sužinojo, ką žmonės veikdavo ilgais gruodžio vakarais.

Adventas - skirtas Jėzaus Kristaus atėjimo – gimimo – laukimui įprasminti. Šią stebuklingą akimirką visiems priminė mokytojos E. Šeputienės vadovaujami Pąšyšių pagrindinės mokyklos dramos būrelio nariai. Kūčių naktį vyksta daug stebuklų. Smagus šurmulys nuvilnijo per susirinkusius kai vaikai pakvietė juos išbandyti burtų galią .

Visi linkėjo vienas kitam turtingų, gerų ateinančių metų, ramybės ir darnos.  Skambant mokytojos E. Blažienės vadovaujamo mokinių popchoro giesmelėms vaikai pakvietė visus nepamiršti kelio į namus, tėvų širdis, įžiebti savo širdyse atleidimo, meilės, draugystės ir supratimo žiburį. Puošti Kalėdines eglutes švelnumo, nuoširdumo ir gerų norų žiedais. Tegu įžiebtas advento vainikas atneša į visų širdis šilumą, sveikatą ir darną.

Po renginio visi svečiai nuoširdžiam bendravimui susėdo prie puodelio arbatos. Bibliotekininkė pakvietė prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti biblioteką naujomis knygomis.