Literatūriniai pašnekesiai "Rudeninio lapo istorijos"

12/09/2017 11:00

Rudeninio lapo istorijos

Rugsėjo 12 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale vyko literatūriniai pašnekesiai ‚,Rudeninio lapo istorijos“ . Užsiėmimo metu Juknaičių pagrindinės mokyklos Pašyšių skyriaus pradinukai kartu su bibliotekininke vartė įvairias enciklopedijas , ieškojo informacijos apie medžius, prisiminė, kokie medžiai auga Lietuvoje , kalbėjo apie jų savybes, skaitė kūrinėlius apie medžius, minė mįsles.

Keliaudami po Pašyšių gyvenvietės parkelį vaikai tyrinėjo ten augančius medžius, rinko lapus, žaidė žaidimus ir atliko įvairiais užduotis. Sugrįžę į biblioteką užsiėmimo dalyviai iš lapų konstravo vaiko veidą, piešė, karpė medžių lapus, kūrė piešinių knygelę ,,Rudeninio lapo istorijos“. Joje mokinukai vaizdavo lapo kelionę, o vyresnieji sukūrė ir užrašė pasakojimus apie medžius. Savo kūrinėlius visi kartu kabino bibliotekos vaikų darbelių stende. Vėliau pradinukai vaišinosi obuolių pyragu.