Ką paukščiai giedojo?

25/03/2018 07:59

Ką paukščiai giedojo?

Kiekviena pavasarį užvertę galvas į dangų mes laukiame sugrįžtančių pavasario pranašų- paukščių. Ant savo sparnų parnešę saulę,  pasėja žemėje šilumą ir pažadina iš žiemos miego visus augalus. Kasmet kovo 10 d. Lietuvoje minima diena, simbolizuojanti paukščių parskridimą, o kovo 25 diena laikoma gandro sugrįžimo diena. Sakydavo, kad gandras grįždamas ant uodegos parneša kielę, kuri išspardo paskutinius žiemos ledus. Šilutės F. Bajoraičio VB Pašyšių filiale svečiavosi mažieji ,, Naminuko“ draugai. Kartu su mokytojomis ir bibliotekininke Juknaičių pagr. m- klos Pašyšių skyriaus mokinukais pasitiko sugrįžusius paukščius. Popietės metu,, Ką paukščiai giedojo“ bibliotekininkė vaikams priminė kokie paukščiai grįžtą iš šiltųjų kraštų į gimtinę ir kaip juos reikia sutikti. Užsiėmimo metu visi žaidė įvairius žaidimus, dainavo daineles apie paukščius , minė mįsles, prisiminė paukščių pamėgdžiojimus ir klausėsi paukščių balsų įrašų. Visi kartu aplankė šalia bibliotekos įsikūrusius gandrus. Kūrybinių užsiėmimų metu vaikai kūrė stendą ,, Paukščiai giesmininkai“- kartu su mamytėmis spalvino ir konstravo įvairius , Lietuvoje gyvenančius paukščius.. Susipažino su Lietuvos raudonąja knyga, diskutavo kodėl gyvūnai papuola į šią knygą ir ką reikia daryti , kad ji būtų plonesnė. Visi kartu sprendė kryžiažodžius, rebusus ir šaradas. Dalyvavo viktorinoje,, ką paukščiai giedojo‘‘. Nugalėtojai apdovanoti šokoladiniais kiaušiniais.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą: Ką paykščiai giendojo?