,,Gražaus elgesio ABC“

06/10/2015 10:00

,,Gražaus elgesio ABC“

 

Šią savaitę Šilutės F. Bajoraičio VB Pašyšių filiale Pašyšių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ug. gr. ir 1 – 4 klasių mokiniams vyko renginys ,,Gražaus elgesio ABC“, kuriame lankėsi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus, prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja Nerija Ropienė ir policijos bičiulis Amsis.

Tam, kad mūsų visuomenė būtų dora ir pavyzdinga, auklėjimas turi prasidėti nuo pat mažens, nes būtent tada formuojasi vaikų pareigingumas, atsakingumas bei atsidavimas savo bendruomenei. Šiomis savybėmis pasižymi ir mūsų policijos darbuotojai, kurių pagrindinė užduotis - saugoti, ginti ir padėti.

Svečiai vaikus supažindino su atsakingu policininkų darbu, su policijos veikla. Mokiniai prisiminė ir svarbiausias taisykles, kurių reikia laikytis gatvėje ir namuose, t. y. kaip teisingai reikia pereiti gatvę, kaip saugiai vaikščioti tamsiu paros metu; ką daryti, jei gatvėje nepažįstamasis vaišina saldainiais ir siūlosi pavėžėti; kaip elgtis, jeigu į namus atėjo nepažįstamas žmogus, o suaugusių nėra namuose. Mokiniai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus, žadėjo laikytis policijos patarimų ir saugiai elgtis. Visiems buvo primintos važiavimo dviračiu taisyklės. Pademonstruoti vaizdo filmukai. O policijos bičiulis Amsis visus apdovanojo dovanomis – atšvaitais, šviesą atspindinčias liemenes, o už teisingai atsakytus klausimus Amsius visus vaišino saldainiais. O mokiniai pristatė svečiams pasakojimus apie savo augintinius, už kuriuos jie buvo apdovanoti CD diskais. Atsisveikinant policijos bičiulis Amsis palinkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai.