2018 m. naujos knygos skirtros vaikams

Norėdami parsisiųsti naujausią knygų, skirtų vaikams, sąrašą spauskite šią nuorodą: Knygos vaikams.pdf

Kiefer Philip

100 dalykų, kuriuos reikia  žinoti kiekvienam berniukui

Ši knyga skirta kietiems berniukams nuo aštuonerių  metų.

Kaip pasigaminti kečiupą?

Kaip išgelbėti mobilųjį telefoną?

Kaip kovoti su vampyrais?

Kaip pasigaminti guminukų pačiam?

Kaip pačiam pasidaryti bateriją?

Kaip nusiųsti draugui slaptą žinią?

Išmok švilpti dviem pirštais!

Ir dar daug kitų įdomių dalykų surasite šioje smagioje knygoje.

Sommer S. Karla

100 dalykų, kuriuos reikia žinoti kiekvienai mergaitei

 

Knyga  -  puikus patarėjas smalsioms mergaitėms. Kaip pasigaminti vonios druskos? Kaip atsikratyti nagų kramtymo? Kaip pasidaryti asmeninį antspaudą? Smagūs receptai. Šokinėjimas per gumą. Šokių mokykla. Trumpa fotografijos pamokėlė ir t.t. Įdomios žinios mergaitėms, kurios nori ži

J. Vaivoras. Labai labas, nelabai sudie.

Apysakaitė gyva, šmaikšti, su netikėtumų ir nuotykių virtine, kartu su šviečiamąja intencija. Skirta vaikams, paaugliams ir jų tėveliams, tikėtina, ir nenustojantiems mokytis mokytojams. Ją pagyrė literatūros kritikė Neringa Mikalauskienė. Džiugina išmonė, turtinga ir vaizdi kalba. Poetės A. Puišytės nuomone, „ji ypač vertinga tuo ypatingu prisilietimu prie tautos dvasių gelmių, jos tautosakos lobių. Labai žavus gebėjimas atskleisti pašėlusius nuotykius naujai ir savitai“.

Gaiman Nei

Odas ir šerkšno milžinai

Miela, ilgesinga ir smagi istorija, kviečianti į pašėlusią, magišką kelionę milžinų ir dievų žemėn.Šioje knygoje – ne tik įprasta vikingų berniuko Odo kasdienybė, bet ir stebuklais alsuojantys, kalbantys gyvūnai bei nekasdieniai jų nuotykiai.

Holly Webb ,, Pasilklydęs šuniukas“

-Rubė labai apsidžiaugia, kai tetos taksiukė atsiveda šunyčių. Tėvai gimtadienio proga leidžia mergaitei išsirinkti vieną mažylį. Rubė puikiai žino, kurį šuniuką ims, – tai mielą taksiuką Tobį.

 

Rubė mėgsta žaisti su Tobiu, nekantrauja, kol galės išvesti jį pasivaikščioti. Bus taip smagu! Atsidūręs miške itin smalsus mažylis nuskuodžia ieškoti nuotykių. Netrukus jis paklysta ir lieka miške vienut vienutėlis.
Atsivertę šią garsių pasakų knygą „Pasakos apie princus ir princeses“  patirsite nepamirštamų nuotykių su nuostabiomis princesėmis ir kilniais princais, piktomis karalienėmis ir geraširdžiais nykštukais.

Ana Galan, Gustavo Mazali  , Vėjūnė ir papūgėlės paslaptis“. Vaivorykštės nimfa Vaiva nori sužinoti, kokia nauja užduotis jos laukia.

Karalienė siunčia jai į pagalbą draugę – vėjo nimfą Vėjūnę. Ši labai smalsi ir nuolat visko klausinėja.

Pavyzdžiui, kodėl parduotuvėje parduodami kiaušiniai, jei ten nėra nė vienos vištos? Nimfų laukia nauja užduotis – išsiaiškinti, kodėl nusiminusi močiutės Agotos papūgėlė.

Oscar Brenifier , Jacques Despres ,,Meilė ir draugystė“

Į didžiausius gyvenimo klausimus yra daugiau nei vienas atsakymas.

Mąstyti galima įvairiai.

Kiekvienas turi ieškoti sau priimtino mąstymo būdo, jį atrasti ar susikurti.

Šioje knygoje pateikiama dvylika priešybių apie meilę ir draugystę.

Kai kas mano, kad draugystė gali užsimegzti ir užgesti per akimirką, o kitiems atrodo, kad ji tikra tik tada, kai trunka ilgai.

Vieni save myli, o kiti savęs nekenčia...

O ką manai tu?

Ingrid Godon ,,Nelė ir Cezaris. Šokinėk, šok, lipk!“

Kai esi mažas ar maža, atrasti ir išmokti naujų dalykų – visada džiugu. Pelytė Nelė ir varliukas Cezaris kviečia pažinti pasaulį kartu! Metas šokinėti, šokti, kasti, nešti, lipti...

Dvylika veiksmo žodžių, pavaizduotų guviuose piešinėliuose patiems mažiausiems.

Penkios juslės, pavaizduotos mieluose piešinėliuose patiems mažiausiems.

Vaikučiams puikiai pažįstami filmų veikėjai kviečia į stebuklingą pasakų pasaulį, kuriame sutiksite drąsųjį liūtuką, būrį dėmėtų dalmantinų, aristokratiškas kates, skraidantį drambliuką ir daugelį kitų.

 

Keliaukite kartu į fantazijos, burtų ir nepaprastų nuotykių pasaulį, kuriame viskas visada baigiasi gerai, nes meilė ir gėris nugali didžiausias kliūtis!
„Pasakų namučiai“ - – tai pasakų knyga vaikams, kurią išleido paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“. Šią knygutę sudaro net 21-a iliustruota pasaka, sukurta skirtingų rašytojų ir dailininkų. Kiekvienas žmogus, įsigydamas knygelę, prisidės prie „Onkologine liga sergančio vaiko šeimos.

Holly Webb ,,Kačiukas, kurio niekas nenorėjo“.

Netekusi mylimo katinėlio Smėliaus Mija nusprendžia daugiau nebeturėti augintinio. Smėlius buvo geriausias pasaulyje, ir joks kitas katinas jo neatstos.

Emilės, geriausios Mijos draugės, katė atsiveda kačiukų. Mija norom nenorom privalo juos aplankyti. Mažiausią ir bailiausią baltą kačiuką Mija pramina Baltaūsiu. Visi mato, kaip ji ir Baltaūsis prisiriša vienas prie kito, tik ar mergaitė pasirengusi priimti katinėlį į savo namus?

Lina Eitmantytė-Valužienė. ,, Lietuviais esame mes gimę“. III dalis

Kaip atrodė Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė garsiojo kartografo Merkatoriaus 16 a. žemėlapyje?

Kokie istoriniai ženklai mums liudija prieš 500 metų įvykusį Oršos mūšį?

Kaip Lietuvos istoriją paveikė arklių pašto kelias? Ką mums primena Baltijos kelio 25 metų sukaktis? Atsakymųus į šiuos klausimus rasite šioje knygelėje.

Lottie Stride. ,, Mergaitės žinynas“.

Pritrenkianti informaciją, kurią turėtų žinoti kiekviena mergaitė.

Šioje knygoje išmintingų, visai pakvaišusių ir keistų faktų apie įvairiausias smulkmenas, kurias tikrai mergaitei darėtų žinoti.

Valerie Thomas, Korky Paul ,, Vinės burtų lazdelė“.

Raganėlė Vinė rimtai nusiteikusi laimėti kerėjimo konkursą. Ji netgi sukūrė naują nuostabų burtą, tad dabar jai tikrai niekas nesutrukdys! Na, nebent netyčia išskalbta burtų lazdelė, kuri sukelia daug netikėtumų tiek Vinei, tiek jos katinui Vilburui.

Raganėlė Vinė sugrįžta, kad ir vėl prajuokintų ir nustebintų visus Lietuvos vaikus!

Vytautas Tamulaitis ,, Aukso maišas“.

Pasaka „Aukso maišas“ laikytina ypač pavykusia, viena iš tų, kurios jaudina ir jaunesniuosius, ir vyresnio amžiaus skaitytojus. Pasakos veiksmas vyksta siauroje erdvėje, patvoryje, kur keroja varnalėšos ir dilgėlės. Toji veiksmo vieta, lakoniškas katino ir kiemo paukščių bei gyvulių dialogas – o ypač pagrindinio veikėjo katino elgesį ir postringavimus perteikiančios pastraipos – pripildo pasaką kandžios satyros, turi jos ir alegoriškumo.

Martynas Vainilaitis ,, Spalvoti akmenėliai“.

Knygelėje spausdinami vieno žymiausių lietuvių vaikų poetų Martyno Vainilaičio (1933–2006) 31 abėcėlinis eilėraštis (kiekvienai abėcėlės raidei skirta po vieną eilėraštį). Knyga iliustruota puikiomis dailininkės Dianos Radavičiūtės iliustracijomis.

Laima Vaigė ,, Vaivorykštė, Eolo jūros piratė“.

Tai apysaka-pasaka apie mergaitės Vaivorykštės ir jos mamos, laivo kapitonės, nuotykius. Piratai čia nėra plėšikai, o tik atsidavę nuotykių ieškotojai ir pasakų išvežiotojai. Nors Eolo jūros istorija byloja apie karingą praeitį, veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame galima pasitikėti aplinkiniais ir jaustis saugiai. Knyga "Vaivorykštė, Eolo jūros piratė" skirta jaunesniojo amžiaus skaitytojams.

Fabrice Lelarge ,, Tai bent pokštai!“.

Šios nuotaikingos knygelės herojai - ypatingi ir... kiek keistoki: maža pelytė, kuri nebijo katės; višta, kuri maudosi vonioje ir svajoja valdyti traktorių; karvė, kuri duoda limonado, lapė, kuri neturi nė lašelio gudrumo ir šuo, kuris negali loti...

 

Perskaityk šią knygelę, susipažink su linksmais personažais ir mokykis svajoti - juk šiame pasaulyje nieko nėra neįmanomo!

Enid Blyton ,, Stebuklingas norų krėslas“.

Tai knyga apie stebuklingą norų krėslą ir jo nuotykius kartu su vaikais Mole ir Piteriu bei elfu Žvanguliu.

 

Skraidydami norų krėslu, vaikai apsilanko daugybėje nepaprastų šalių, susipažįsta su fantastiškais jų gyventojais ir patiria daug linksmų, nutrūktgalviškų ir keistų nuotykių.

 

Mechaninė širdis – tai savotiška pasaka, kupina šiurkščios poezijos ir subtilaus humoro.

1874 m. Edinburgas. Džekas gimsta pačią šalčiausią pasaulio naktį, todėl berniuko širdis iškart suledėja. Gimdymą priėmusi žinionė išgelbėja kūdikį, pakeisdama sustojusią širdutę laikrodžiu. Širdies protezas veikia ir Džekas išgyvens, jei nepasiduos stipriems jausmams – neapykantai ar – svarbiausia – meilei. Tačiau degantis žaviosios dainininkės Akasijos žvilgsnis tampa sunkiu dirbtinės širdies išbandymu – Džekas pasiruošęs viskam, kad surastų mylimąją. Lyg Don Kichotas jis palieka gimtąją Škotiją ir keliauja ieškoti savo meilės į Andalūziją. Kelionėje Džekas atranda ir aistros malonumus, ir savo žiaurumą...

Puikiai žinomo rašytojo Romo Sadausko naujos knygos herojus katinas Mikis – neatskiriama kaimo ir miesto namų dalis, nuolatinis gyventojas, beveik nekeičiantis įpročių, nebent labai retai, stebintis pasaulį ir labai savitai jį suvokiantis.

Susipažinti su įžymiuoju katinu galima ne tik skaitant, bet ir vartant knygą, iš kurios puslapių žvelgia (jeigu tuo metu nemiega) tikrų tikriausias Mikis, nuostabiai perteiktas dailininkės Audronės Uzielaitės – žvilgančiu glotniu kailiu, kartais gal ir pašiauštu, didelėmis mėnuliuojančiomis akimis ir nuotykių kupinu gyvenimu.

Ar esi girdėjęs, kad rytais būtina basomis pabėgioti per sniegą? Ne? Aš taip pat! Tačiau mano teta Tamara įsitikinusi, kad tai šiurpiai naudinga sveikatai. Maža to, karvę Murklę ji iškeldino gyventi į palapinę, mane pristatė skambinti pianinu, o mamai su tėčiu paliepė perskaityti šešis storus tomus apie pedagogiką. Katinas Matroskinas buria slaptą pasipriešinimo tetai organizaciją, tačiau nepasiduoti tikrai pulkininkei ne taip jau paprasta. Ne veltui teta Tamara yra gavusi tris kilogramus apdovanojimo ženkliukų už karinius nuopelnus.

Pats matai, drauguži, šiuo metu mielajame Rūgpienių kaime – ne pyragai, mums žūt būt reikia permainų. Gal galėtum ką nors patarti?
Į knygą sudėti įvairiu laiku parašyti apsakymai, kuriuos vienija lietuviška tematika. Skaitytojas nukeliamas į Sąjūdžio ir Sausio 13 - osios įvykius. Autoriui rūpi jaunųjų skaitytojų širdyse sužadinti Tėvynės meilės, tautiškumo, pilietinės atsakomybės jausmus.
Pagrindinės knygos herojės Deivės Tauraitės lūpomis pasakojama paauglės gyvenimo istorija, pasibaigusi tragiška penkiolikmetės žūtimi.Šis kūrinys - tai lyg savotiškas bandymas aiškintis, kodėl jauni žmonės savanoriškai pasitraukia iš gyvenimo. Kas dėl to dažniausiai būna kaltas? Šeima? Mokykla? Draugai? Ar tiesiog beprotiškas mūsų gyvenimas?
Pasaka mažiesiems apie tris brolius paršiukus, jų draugystę ir kovą su vilku.
"Kas čia? Smalsučio darbeliai" - mokomoji knygelė kartotiniais puslapiais, kurioje vaikas bus pažindinamas su jį supančia aplinka. Šioje knygelėje ir Jūsų namuose gyvena toks Smalsutis, kuris ima, meta, liečia, kanda, uosto, glosto ir mokosi pažinti viską, kas yra šalia. Ši knygelė praturtins mažojo skaitytojo vaizduotę, plės žodyną ir gilins žinias. Linksmi piešinėliai padės įsiminti formas ir spalvas, o trumpi tekstai įtvirtins informaciją. Šiltas ir prasmingas pusvalandis garantuotas su šia knygute tiek Jums, tiek Jūsų mažajam Smalsučiui.

Net ir piratams reikia ant puoduko!

Draugauk su piratu Pijumi ir išmok kartu su juo daryti į puoduką! Spausk mygtuką, kad piratas imtų džiūgauti!

Tikras lobynas visiems Paslapčių sodo draugams! Čia rasi net aštuonias Paslapčių sodo istorijas –

Kur pasislėpė Pontipinai?

Koks keistas garsas!

Per daug Pinkio Ponkio sulčių!

Iglis Piglis pasiklydo!

Opsė Deizė myli Ninkį Nonkį!

Kur keliauja Pinkis Ponkis?

Tomblibukų kelnytės Ninkyje Nonkyje!

Kur Iglio Piglio antklodėlė?
Panaudok žėrinčius lipdukus smagioms užduotėlėms atlikti! Čia rasi išimamą Paslapčių sodo paveikslėlį, kurį galėsi nuspalvinti. O dabar pažaiskime!
Šį personažą jau pažįstame iš pasakėlių su eiliuotais intarpais „Asilėlis Benas žinių šaltinyje“ (2001; leidinukui tais metais IBBY suteikė geriausios knygutės mažiesiems skaitytojams vardą) ir „Kurgi ta Asilija?“ (2003). Benas ir toliau su nuotykiais eina gyvenimo pažinimo mokslus. Naujame rinkinėlyje „Asilėlis Benas svajonių žirgyne“ jis mąsto eilėmis, o pasakėlėje „Valio mano gimtadienis!“ jaučiasi pagaliau atradęs pats save, nuoširdžiai gina savo prigimtį.
Vaikų mėgstamo rašytojo Jono Avyžiaus sukurtas pasakojimas apie ištikimą šeimos bičiulį niufaundlendą Bardą, apie jo išdaigas ir nepakartojamus nuotykius.Šioje apysakoje jums papasakojau apie ištikimą mūsų šeimos bičiulį, kuris penkiolika metų savo buvimu šildė mums širdis ir linksmino krėsdamas nekaltas išdaigas. Deja, ketveri metai ant jo kapelio vasarą žydi gėlės, o rudenį šalnų pakąsti lapai tarsi gelsvi drugiai leidžiasi ant paminklinės lentos su iškaltu užrašu: Niufaundlendas Bardas – knygos „Bardo nuotykiai ir žygiai“ herojus. Galite visaip pagalvoti, tačiau perskaitę apysaką iki galo suprasite, kad grafas de Niufaundlendas, kaip aš juokais jį pavadindavau smagaus šėlsmo valandėlėmis, tikrai nusipelno tokio pagerbimo.
Skaitydami šią nuostabią knygą, ne tik pasinersite į įspūdingus kosminius nuotykius. Joje pateikta gausybė stulbinamų mokslo faktų ir įdomių žinių apie Visatą. Be to, susipažinsite su naujausiomis mokslo teorijomis, kurių autoriai – žymūs XXI amžiaus mokslininkai! Tuoj tuoj prasidės vienas iš didžiausių visų laikų mokslinių eksperimentų – ir, aišku, Džordžas su Ane tikisi vietų pirmoje eilėje! Anės tėtis mokslininkas Erikas ruošiasi vykti prie Didžiojo hadronų kolaiderio, kad išsiaiškintų, kas dėjosi pirmosiomis Visatos egzistavimo akimirkomis – Didžiojo sprogimo momentu. Su juo ir ištikimasis jo superkompiuteris Kosmosas. Atrodytų, viskas tiesiog nuostabu...
Linos Žutautės knyga „Ferdinandas ir Pū“ išrinkta geriausia 2012 m. knyga vaikams. Kam daugiau šaus į galvą keliauti į Australiją, jei ne Ferdinandui? Juk jis ne šiaip koks katinas, o keliautojo ir atradėjo Magelano bendravardis! Taip sakė per televizorių. Žinoma, nerimstanti savose plunksnose višta Petunija džiaugsmingai pritars. Juk Australija pilna stručių – nuostabių didžiaakių gražuolių – ir tai puikiausia proga susirasti tikrąją meilę. Pūkselis, aišku, lydės bičiulius net į pasaulio kraštą. O kokia kelionė be klastūnų, netikėtų padėjėjų ir naujų atradimų? Taigi, tegyvuoja nuotykiai!
Kas nutiktų, jei prie namų staiga išdygtų dangų siekiantis pupos stiebas ar nosytę savo sparnais kiekvieną vakarą kutentų atskrendanti aukso paukštė? Taip, tai tikrai įmanoma! Vos atversite šią knygą, į stebuklų šalį Jus lydės tiek pažįstami personažai – Pinokis, Batuotas katinas, Jonukas ir Grytutė, tiek paslaptingos, niekad neregėtos būtybės – žaliasis žmogutis Ochas, drakonai ir milžinai. Visi šie personažai – ypatingi, nes atkeliavo iš pačių gražiausių, iš kartos į kartą sekamų skirtingų Europos šalių pasakų. Skaitytojų laukia net 40 nacionalinių pasakų iš skirtingų Europos šalių. Įsileiskite pasakų veikėjus į savo namus!
Dar viena Justino Marcinkevičiaus poema „Greitoji pagalba“ su nuostabiomis Lilijos Bičiūnaitės iliustracijomis!

Kad nebeskaudėtų sužeistų pirštukų, reikia eiti paieškoti vaikiškų pleistriukų.

Bet pleistriukai su spalvotais piešiniais gali ne tik paslėpti žaizdeles. Jie gali pagydyti lėlės ausytę, nosį, akytę ar net skaudantį meškiuko pilvelį...Kad tik pleistriukai nesibaigtų!

Dvyniai Džordžija ir Adamas keliauja atostogų į pajūrį ir kartu pasiima mylimą šunelį Lakį.

Lakiui patinka lakstyti paplūdimiu, žaisti su bangomis ir kasti smėlį. Tai kur kas smagiau negu vaikytis voveres!

Džordžija ir Adamas nekantrauja patys vieni išvesti šuniuką pasivaikščioti. Tačiau jų kelionė per uolas tampa pavojingu nuotykiu...
Amerikiečių rašytoja Keitė Dikamilou (Kate DiCamillo) visą gyvenimą rašo vaikams. Mažieji skaitytojai nepaprastai mėgsta jos knygas. Pasakojimas apie dešimtmetės Opalos ir keisto, bet labai mielo šuns Vinio Diksio draugystę 2000 metais laimėjo auksinį „Tėvų pasirinkimo“ medalį, o dar po metų buvo apdovanotas „Newbery Honor Book“ medaliu, kuris skiriamas už ypatingą indėlį į amerikiečių vaikų literatūrą. 2005 m. pagal šią knygą buvo sukurtas ir filmas, užkariavęs ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis.
„Išjunkime šviesas, užtraukime užuolaidas, slėpkimės po antklode!“ – tokie šauksmai aidėjo Houpų namuose, prie savo durų aptikus didžiulį nekviestą svečią. Tačiau kuo labiau slepiesi, tuo smarkiau baimė auga ir galiausiai tenka su ja susidurti akis į akį. O tada?..Tada nuo nerimo geriausiai apsaugos juokas, linksmos dainelės ir pokštai. Reikia tik trupučio drąsos ir sumanumo. Bet pala… Ar baimė iš tiesų tokia didelė, kaip atrodo?
Kalėdų kaimelyje likus savaitei iki Kalėdų visi ima kraustytis iš proto. Tuo metu Kalėdų Senelis neturi laiko svajonėms apie vasarą, kai gali atsipalaidavęs skaityti detektyvus ar plūduriuoti ant pilvo kokiam ežere. Tą savaitę jis net ir sirgti neturi kada! Bet šįkart Kalėdų Senelį užpuola liga. Negana to, atrodo, kad kažkas tyčia kaišo koją ir krečia išdaigas visur, kur tik jis pasirodo. O bėdų ir rūpesčių Kalėdų Seneliui juk ir taip per akis! Į Kalėdų kaimelį atkeliauja labai keistas laiškas nuo Vaikelio. Laiške nupieštas noras, kurio pats Senelis iššifruoti negali, todėl jam nelieka nieko kito, kaip tik kreiptis pagalbos į savo ištikimus pagalbininkus nykštukus. O tada ir prasideda tikros įdomybės!
Ilzės tėčiui buvo pasiūlytas darbas Australijoje, ir ji, visų klasės draugių pavydui, išvyko gyventi tenai. Didžiausia sumaištis prasidėjo tada, kai namuose atsirado tėčio draugė Miranda, ir Ilzei teko atsikviesti mylimą tetą Emą. O tada jie visi ir dar Ilzės bičiulis Tonis išvyko kelionėn į paslaptingą Kengūrų slėnį, kur sutiko mokslui nepažįstamų jovių ieškantį Profesorių ir patyrė neįtikėtinų ir pavojingų nuotykių pasiklydę dykumos platybėse...
Pasaka apie lydeką, kuri nors turėjo daug draugų ir buvo laiminga mažame ežere,galvojo kad jai patektų į didelę jūrą,tai tikrai taptų ir laimingesnė ir reikšmingesnė.Kartais svajonės išsipildo,bet ne taip kaip norėtusi...
Fantastinė apysaka „Mes iš Žemės“ skirta paaugliams ir tiesiog spinduliuoja jaunatvišku nutrūktgalviškumu, nes jos autorius – pats dar gimnazistas ir puikiai žino, kuo gyvena šių dienų moksleiviai. Skaitytojui leidžiama pasijusti personažų bendražygiu ir patirti netikėtų įspūdžių. Čia gausu linksmų nutikimų, pašėlusių, keistų pramanytų įvykių ir keblių situacijų. Siužetas pateikiamas kaip žaisminga, nenutrūkstama dialogų grandinė, todėl sudomina ir įvilioja į fantazijų pasaulį kiekvieną, atvertusį šią knygą. Šilutiškis Oskaras Venckus (g. 1996) jau seniai žinomas kaip kompiuterinių animacinių filmukų kūrėjas, fotografas, įvairių konkursų dalyvis. Nuo mažens pamilęs literatūrą, Oskaras pagaliau ryžosi įgyvendinti svajonę – parašyti nuotykių knygą.

Pavargote gudrauti ir slėpti „tiūtį“ nuo savo jau paaugusio mažylio? O gal jau seniai pasidavėte ir jūsų kišenės sprogsta nuo šių „guminių skanėstų“? Skaitydami žaismingą Mažosios Princesės istoriją „Noriu savo čiulptuko!“, atsikratysite šio aksesuaro visiems laikams.

Kur dingo mano čiulptukas? Noriu savo čiulptuko! — visoje pilyje aidi Mažosios Princesės klyksmai. Ir čiulptukas atsiranda – pačiose netikėčiausiose vietose. Tik ar Mažajai Princesei jis išties reikalingas?
Rankose laikote naują, šviesų ir džiugų „Nuostabiojo Ozo šalies burtininko“ leidimą, kuris yra būtent toks, kokio norėjo pats autorius: „be šešėlio širdgėlos ar klaikių slogučių“. Skambant Keistuolių teatro dainoms, fantastiškos Roberto Ingpeno iliustracijos visą šeimą pakvies keliauti po neregėtą Ozo šalį, išmokys tikėti stebuklais ir įžvelgti juos paprastuose dalykuose.
Kuris gi iš mūsų vaikystėje nelankstėme laivelių iš laikraščio skiautės? Ši figūrėlė neturi išradėjo. Tokius laivelius moka pasidaryti įvairiausių pasaulio šalių vaikai, o paskui juos plukdo pavasariniais upeliais arba išleidžia į kelionę po tvenkinio platybes. Ne kiekvienas žino, kad lankstydamas popieriaus lapą užsiima senoviniu japonų menu - origamiu. Naujasis rinkinys skirtas popieriniams laiveliams ir valtelėms. Dauguma modelių sukurti konkrečių autorių iš įvairių pasaulio šalių. Sudėtingesni modeliai galbūt įkvėps Jus sukurti savo originalią figūrėlę? Knygelėje pateikiami tikslūs brėžiniai, kurie padės sėkmingai išlankstyti bet kurį modelį.
Eiliuota Kosto Kubilinsko pasaka.
„Tomas Geitsas. Puikūs pasiteisinimai“ – tai antrasis penktoko Tomo dienoraštis. Šioje knygelėje Tomas ir jo geriausias draugas Derekas ieškos naujo nario roko grupei „Šunys zombiai“ ir toliau erzins seserį Deliją. Smagu, kai nereikia eiti į mokyklą – ATOSTOGOS! Tik ar skaudantį dantį gali numalšinti maudynės baseine?

Kas gi ten tviska ir žėri? Ei, tai paslaptinga ola, pilna vario, sidabro ir aukso pinigų! Juos saugo trys grėsmingi šunys, kurių pabūgtų net didžiausias drąsuolis. Tačiau, jei turi stebuklingą skiltuvą, šunys visai nebaisūs. Jie mielai išpildys kiekvieną tavo norą, pagelbės bėdoje ar net... padės pamatyti princesę.

Kaip sekėsi šauniam kareiviui įveikti pavojus, ir ar sutiko jis savo mylimąją, sužinosite perskaitę H. Ch. Anderseno pasaką su nuostabiomis Vladyslavo Yerko iliustracijomis.

Sveiki, bičiuliai!

Mano vardas Jonas. Keliausiu po pasaulį pėsčiomis. Ar pasiruošę pamankštinti akis ir surasti mane? Lankysiuos paplūdimyje, atrakcionų parke, muziejuje, jūroje ir dar daug kur. Ieškokit mano raudonai  dryžuoto megztinio ir apvalių akinių! Jau matot, kur aš?Kad būtų dar smagiau, rungtyniaukit, kuris pirmas mane suras. Su draugais, tėvais, seneliais, kaimynais... O kai surasit, ieškokit Amsiaus, Vendos, burtininko Baltabarzdžio, Odlavo ir 25 mano sekėjų.Oho, na ir paieška!

Pasaka apie Šiltus Švelnukus išversta į daugelį kalbų ir paplito visame pasaulyje, tapdama tikra tautų liaudies pasaka. Psichologo Claude Steiner sugalvoti Šilti Švelnukai bei Šalti Šiurkštukai tapo puikia tarpasmeninių santykių metafora, primenančia suaugusiesiems ir vaikams, ko kiekvienam iš mūsų reikia.

Šilti Švelnukai – draugiškumo simbolis. Ir jūs galite prisidėti prie gerų emocijų sklaidos – negailėkite Šiltų Švelnukų vieni kitiems (Šiltukų instrukciją rasite knygos viduje)! Kuo geresni esame kitiems, tuo daugiau teigiamų emocijų gauname patys.

Pasaka skirta bet kurio amžiaus vaikams ir suaugusiems.

Kalėdų Senelis paklausė sniego senio:

- Ar galėtum man padėti?

Kalėdinė istorija belaukiantiems Kalėdų!

Hanso Christiano Anderseno pasakos vaikams – tarsi pirmieji mokytojai, imą už rankos ir vedą į pasaulį, pilną įvairiausių stebuklų ir keisčiausių herojų. Čia jūsų laukia mažulytė mergaitė, užaugusi gėlės žiede, undinėlė, trokštanti sielos, vienuolika užkeiktų brolių, paverstų gulbėmis, ir kiti stebuklai. Šioje pasakų rinktinėje sutiksite nepaprastus veikėjus, kartu su jais įveiksite didžiausias kliūtis ir išmoksite visada likti savimi.

Mažiesiems ši knyga bus puiki proga susipažinti su klasika tapusiomis pamokančiomis istorijomis, o tėveliams rinkinys su subtiliomis ir romantiškomis Kaarinos Kailos iliustracijomis neabejotinai primins jų pačių vaikystę!
Tai bene svarbiausias Šventojo Rašto pasakojimas, atskleidžiantis vaikams pasaulio istoriją pakeitusius Šv. Velykų įvykius.